O nás

Účetictví Ústí na Labem

Vážení obchodní přátelé,
dovolte mi, abych se Vám představil

Jmenuji se Martin Kumžák. Jako účetní pracuji od roku 1993. V roce 1995 jsem dosáhl bakalářského stupně vysokoškolského vzdělání na Fakultě sociálně ekonomické UJEP v Ústí nad Labem. V roce 2002 jsem doplnil své vzdělání na Fakultě managementu VŠE v Jindřichově Hradci, kde jsem získal titul inženýr. Dále jsem složil zkoušku na mezinárodní certifikát IES Daňový specialista. Ve školním roce 2007/2008 jsem absolvoval na Právnická fakultě Masarykovy univerzity dvousemestrový kurs Právní vzdělávání pro poradenství.

Specializuji se na vedení účetních agend pro podnikatelské subjekty, právnické a fyzické osoby, podnikající v různých odvětvích obchodu a služeb. Dlouhodobě se specializuji na kompletní vedení agendy soukromých lékáren včetně zpracování dat a komunikace se zdravotními pojišťovnami. Mám zkušenosti s vedením účetnictví pro organizační složku Limited. V posledních letech jsem se začal věnovat účetnictví sportovních spolků a honebních společenství.

Mým cílem je vyjít vstříc požadavkům a potřebám zákazníků bez rozdílu toho, jakých dosahují ze své činnosti obratů a zisků, bez rozdílu toho, zda se jedná o samostatného řemeslníka, finančního poradce či zaměstnavatele několika zaměstnanců.

Kontakt

Kontaktujte nás ještě dnes

Účetnictví Ústní nad Labem