Další informace o naší kanceláři

Účetictví Ústí na Labem

Kdo jsem?

Zkušenosti
s vedením účetnictví
a daňové evidence

Ing. Martin Kumžák je vysoce erudovaným profesionálem působícím v oblasti zpracování daňové evidence a účetní agendy. Jeho maximálně zodpovědný a individuální přístup mu v kombinaci s jeho více než patnáctiletými zkušenostmi a bohatou oborovou praxí napomáhá v poskytování vysoce kvalitních praktických i teoretických finančních služeb, a to jak pro drobné podnikatele, tak pro malé a střední firmy, včetně neziskových organizací.

V oblasti vedení účetnictví a daňové evidence je Ing. Martin Kumžák držitelem certifikátů z následujících vzdělávacích programů:

Certifikace QBÚ               certifikace pro účetní a daňové specialisty
Certifikace QDÚ               certifikace pro účetní a daňové experty

Čím se Ing. Martin Kumžák
při poskytování svých služeb řídí

V přístupu ke svým klientům se Ing. Martin Kumžák vyznačuje především svým velmi precizním a individuálním postojem, který je v kombinaci s jeho mnohaletými zkušenostmi a vědomostním potenciálem zárukou překonání i těch nejobtížnějších finančních zádrhelů a překážek. Při spolupráci s našimi klienty si velmi vážíme důvěry, která je tímto způsobem vkládána do našich rukou, a proto veškeré naše služby velmi dobře pojišťujeme – tím se zcela minimalizuje riziko jakýchkoli ztrát při případných (i když velmi nepravděpodobných) selháních z naší strany, a naši klienti se tak mohou zcela bezstarostně a naplno dále věnovat hlavnímu předmětu svého podnikání.

Profesionalita

Více než 15 let zkušeností a praxe

Preciznost a vysoká kvalita služeb

Individuální přístup ke klientům

Nulové riziko

Komplexní daňové poradenství

Ceník účetnictví a daňové evidence

Z důvodu komplexnosti námi nabízených služeb jsou konečné ceny stanoveny vždy až po vzájemné dohodě s klientem a odvíjejí se od množství a složitosti zpracovávaných dokladů. V potaz je brána i náročnost zastupování před jednotlivými úřady.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 777 070 439.

Jak probíhá spolupráce

Ve finanční kanceláři Ing. Martina Kumžáka nám velice záleží na pohodlí a spokojenosti našich klientů, což se odráží i ve způsobu, jakým probíhá reálná spolupráce s naší kanceláří:

  1. Náš zákazník, náš pán – toto generacemi prověřené pravidlo zakládající každý prosperující obchodní vztah samozřejmě nesmí chybět ani v tak komplexní a složité sféře, jakou je právě poskytování služeb v oblasti daňové a účetní evidence. Naše kancelář si je této skutečnosti velmi dobře vědoma a investuje proto veškerou svou dostupnou energii a čas do naprosté individualizace jednotlivých zakázek a požadavků.
  2. Pro naše klienty jsme ochotni zdarma vypracovat nezávaznou obchodní nabídku či nástin daňové strategie, na jejichž základě bychom v našem budoucím vztahu mohli efektivně pracovat a optimalizovat funkčnost daného podnikání.
  3. Našim klientů vždy ochotně vysvětlíme jakékoli nejasnosti a jsme v závislosti na případných změnách v jejich pracovní situaci ochotni flexibilně modifikovat dané požadavky a úkony.
  4. Naši klienti jsou vždy ihned informováni o krocích, které se naše kancelář chystá podniknout.

Objednání služeb finanční kanceláře Ing. Martina Kumžáka se sídlem v Ústí nad Labem

V případě zájmu  využití služeb naší kanceláře nás neváhejte (kdykoli během našich pracovních hodin) kontaktovat na telefonním čísle +420 777 070 439 či emailu kumzak@seznam.cz.

Kdy nás lze zastihnout?

Po 08:00 – 16:00
Út 08:00 – 16:00
St 08:00 – 16:00
Čt 08:00 – 16:00
08:00 – 16:00

Na setkání s Vámi se těší,
Ing. Martin Kumžák